2017 Yılbaşı Hediye Seçimi

Eğlence

17570 yorum

2017 Yılbaşı Hediye Seçimi

Kocaman bir yılı geride bırakmak üzereyiz ve acısıyla tatlısıyla her şey geride kalıyor. Önemli olan yeni yılın bize getirecekleridir. Ne kadar güzel bir şekilde yeni yıla hazırlanırsanız o yıl o kadar muhteşem olacaktır. Hani bir söz vardır. Bir yıla nasıl başlarsan öyle gidermiş. İşte buradan hareketle sizlere şunu önermek istiyorum. Sevdiğinize bu yıl değişiklik yapın ve güzel bir hediye alın. Aslında hediyeler elbette ki sizin alım gücünüzle alakalıdır ancak bu sene ipleri biraz daha germeninde vakti geldi.

Sevdiğiniz insanı yeni yılda alıp şöyle uzaklara en uzaklara örneğin Paris’ e alıp gitmek istemez misiniz? Kim istemez ki dediğinizi duyar gibiyim ancak bu çokta pahalı bir şey değil. Yeni yıl için özel turlar düzenleyen şirketler var ve onlar bir hayli uygun fiyata bunu yapıyorlar. Üstelikte kredi kartına taksit seçenekleri de var.

Yeni yılda o kadar uzaklara gitmek istemiyorsanız o zaman bizim güzel ülkemizde de çok güzel yerler olduğunu söylemeden geçmek istemem. Ancak gezmek yerine ona elle tutulur bir hediye almak istiyorsanız o zaman ellerini ısıtmayı deneyin. Ona güzel bir cep sıcak su torbası alabilirsiniz. Üstelik siz yanında yokken de onun ellerini ısıtmaya devam edeceksiniz. Ya da güzel bir yastık sizin yokluğunuzu aratmayacaktır.

Ya da eşinize sevdiğinize güzel bir saat alabilirsiniz. Zamanın onun yokluğunda nasıl geçmediğini ona anlatmak için.

Yeni yıl yeni umutlar yeni aşklar demektir. Yeni yıl yeni mutluluklara yeni hüzünlere yelken açmak demektir. Yeni yıl onunlayken bile ona doyamamak demektir.

Siz, siz olun sevdiğiniz insana yeni yılda sevdiğiniz insana sizi anlatacak sizi hatırlatacak bir şeyler alın. Bu sevdiğiniz olur, eşiniz olur anneniz olur babanız olur hiç fark etmez. Her insanın yeni yılda sevdiğinden bir hediye beklediğini de asla unutmayın. Belki sözler hediye istemediğini söyleyecektir ancak kalpler her zaman bunu ister ve bunu bekler.

Özellikle de bayanlar çok değer verir böyle güzel bir güne onlar için hatırlanmak ve o gün düşünüldüğünü bilmek her şeye bedeldir. Ona bir seni seviyorum sözünün yanında bir tek gül vermek ona dünyaları vermek demektir.

YORUM GÖNDER