Aldatıldığımı Nasıl Anlarım? Sorusuna Cevap

Ev & Yaşam

13660 yorum

Aldatıldığımı Nasıl Anlarım? Sorusuna Cevap

Aldatıldığımı nasıl anlarım ? Aldatılıyor muyum ? Kocamın aldattığını nasıl anlarım ? Aldatıldığımı nasıl öğrenirim ? Detaylar bildiriyo.com'da..

İlişkilerde karşılıklı güven elbette çok önemlidir. Fakat kendinize güvensenizde eşinize güvenemeyebiliyor ya da çevresine güvenmediğiniz için şüpheleriniz bulunabiliyor. Böyle bir durumda eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını anlamak için dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar bulunmaktadır. Eşinizin son zamanlarda tavırlarının değişmesi, sürekli hediyeler alması, eve geç saatlerde gelmesi, toplantılarının artması, kendisine daha fazla bakması, size olan ilgisinin azalması gibi birçok özellikle aldatıldığınız gösterebilir. Bunlara kısaca değinerek hangi durumlarda aldatılmakta olduğunuzdan şüphelenmeniz gerektiği üzerinde duralım.

Aldatılıyor muyum?

Mutlu bir birliktelik için eşinize gerekli ilgiyi sürekli göstermelisiniz. Bu birliktelikte üzerinize düşeni sonuna kadar yapmalı ve aynı zamanda iyi bir gözlemcide olmalısınız. Eşinizin tavırlarını  gözlemleyerek son zamanlardaki hal ve hareketlerine göre önlemler almalısınız. Eğer eşiniz size son zamanlarda aldığı hediye sayısını arttırıyorsa bu aldatılmış olma ihtimalinizi doğurabilir. Çünkü erkekler genellikle bu konuda vicdan yaparak eşlerine olan borçlarını hediyeler alarak ödediklerini düşünerek vicdanlarını rahatlatabilirler. Elbette her hediye alışında aldatıldığınızı düşünmeyeceksiniz. Bu hediyelerin sayısının artması ve eşinizin tavırlarının değişmesi durumunda olabilmektedir.

Aldatıldığını Anlamak

Eşiniz son zamanlarda eve geç geliyorsa artık kıyafetlerini kontrol etme zamanınız gelmiş demektir. Fakat eşiniz bu konuda yeterli önlemler almış olabilir. Eşiniz tatil günlerinde bile toplantı vb. bahaneler üreterek artık evini ihmal ediyorsa bu aldatılma ihtimali düşünmenize neden olacaktır. Ayrıca kendisine eşkisine oranla daha fazla ilgi göstermeside aldatılma belirtisi olabilir. Son zamanlarda çok daha fazla kıyafet alması, yeni parfümler denemesi, saç stilini farklılaştırması gibi stil değişlikleri ve kendine gereğinden fazla özen göstermesi aldatılmak üzere olduğunuzu gösterebilir.

Hamilelik Döneminde Artıyor

Bayanların en çok aldatıldığı dönem hamilelik dönemidir. Bu dönemde eşine 9 ay boyunca dokunamayan erkeğin gözü maalesef dışarı kayabiliyor. Aldatılmaların en çok yaşandığı bu dönemde hamile olmanın verdiği sorumluluklar eşinize olan ilgiyi ihmal etmenize yol açabiliyor. Doğal olarak gelişen bu dönemde erkekler eşlerini aldatmak üzeri daha fazla eğilimde olabiliyor. Bu dönemi atlatmak üzeri eşinize daha fazla ilgi göstermeli ve onu elinizde tutmak için çaba sarf etmelisiniz.

YORUM GÖNDER