Android Dosya İndirme Problemi ve Çözümü Hakkında

Bilim & Teknoloji

82136 yorum

Android Dosya İndirme Problemi ve Çözümü Hakkında

Android dosya indirme sorunu çözümü ve andorid dosya indirme problemi hakkında açıklayıcı ve detaylı bilgiler bildiriyo.com'da...

Android kullanıcılarının, tüm uygulama ve oyunları indirmek için kullandığı uygulama marketi google play store, hemen her gün bir yenilik ve uygulama ile kendinden söz ettiriyor. Ancak bazen de değişik hata uyarıları ile gündeme geliyor. Özellikle android dosya indirme problemi, birçok kullanıcının dert yandığı hata mesajlarından birisidir. Bu hatanın donanımsal ya da bağlantı sorunları gibi sorunlardan kaynaklandığı akla gelse de, bazı ayarlamalar ile sorundan kurtulmak mümkündür.

Google play’den ilginizi çeken bir uygulamayı indirmeye çalıştınız, fakat dosya indirme problemi yaşadınız. İlk yapacağınız şey, ayarlar menüsünden uygulamalar sekmesine girmektir. Açılan yeni menünün sekmeleri arasından “Tümü” sekmesini bulun ve listenin tam olarak etkinleşmesini bekleyin. Buradaki listeden “İndirme Yöneticisi” uygulamasını bulup, özelliklerine girin. İlk olarak önbellek temizliği ve ardından veri temizliği yaparak menüyü kapatın. Telefonunuzu yeniden başlatın. Şimdi indirmek istediğiniz uygulama veya başka bir sitedeki dosyayı, tekrar indirmeyi deneyebilirsiniz. Android dosya indirme sorununa çözüm olarak uyguladığınız bu işlemler, yeterli çözümlerdir ve gereksiz yere servislere para ödememeniz için mutlaka denenmelidir.

Yorumlar

 1. Author

  Aynen kardesim benimkimde de yok son telefonlarda olmuyo

  Author

  Indirme yoneticisinin onbellegi temizlenmiyor basga neler yapmaliyim

  Author

  Telefonda indirme yöneticisi yok kafayı yicem

  Author

  Telefonuma hiçbirşey indiremiyorum

  Author

  Telefonda birsey indiremiyor

  Author

  Telefondan birsey indirilmiyor facebokta fotograf koyamiyorum

YORUM GÖNDER