Annesine Düşkün Erkek – İnceleme

Ev & Yaşam

12420 yorum

Annesine Düşkün Erkek – İnceleme

Annesine bağlı ve düşkün erkek ile anlaşmak biraz zor olabilir, hatta zordur; çünkü bu tür erkekler sevgilisinin, nişanlısının, eşinin fikirlerinden çok annelerinin fikirlerine..

Erkekler doğası gereği annesine, kızlarda babasına düşkün olur zaten istisnalar hariç genelde bu böyledir.  Annesine bağlı erkeklerle anlaşmak biraz zor olabilir, hatta zordur; çünkü bu tür erkekler sevgilisinin, nişanlısının, eşinin fikirlerinden çok annelerinin fikirlerine önem verirler. Örneğin; anneleriyle telefonda daha uzun konuşurular, her konuyu annelerinden yardım alarak çözerler, en basiti evde koltuğun yeri değişecekse bile bunu annelerini arayarak sorabilirler. Bu tür erkeklerle anlaşmanızın en iyi yolu sizin de en az onun annesini kendisinin sevdiği kadar sevmenizden geçer diye düşünüyorum. Bu erkeklerin annelik içgüdülerine benzeyen tarafları bile olabilir.

Annesine bağlı erkekler bazı insanların hoşuna gitmese bile aksine bazı insanlar tarafından sevilebilir, tabi sevecek insanlarda onlardan pek farkı olmayan insanlardır. Bu tür erkeklerle anlaşabilirseniz, annesini sizde severseniz güzel bir ilişkiniz olabilir. Erkeği yönetmek, yönlendirmek genelde kadınların elinde olan bir şeydir. Nasıl erkek annesin sözünden dışarı çıkmıyorsa onu kendinize çektiğinizde bu defa sizin sözünüzden çıkmayacaktır.

Kendisinin size annesine karşı olan ilginizle hayranlık uyandırmasını sağlayın.

Annesi ile sizde onun kadar ilgilenin dışardan onların sevgilerini, bağlılığını izleyeceğinize sizde aralarına girip o sevginin tam ortasında olun böylece ortada sorun kalmaz. Tabiki insan onu dünyaya getiren, bakan, büyüten ailesine düşkün olmalıdır ama bazıları bu abartır bende annemi severim ama o kadar düşkün değilimdir severim ama belli etmem yani.

Anneci erkekler ile sakın annesi hakkında konuşmayın

Konuşursanız bile sakın kötü bir şey söylemeyin bu sizi onun gözünde çok kötü bir yere getirebilir. Annesi ile rekabete girdiğiniz zaman emin olun kaybeden taraf siz olursunuz. Aksine yukarıda da söylediğim gibi annesini sizde sevmeye çalışın annesine önem veren erkekler genelde eşlerine de önem verirler tabi size vereceği önem sizin annesine karşı davranışlarınızdan geçer. Nasıl annesine çeşitli hediyeler alıyorsa size de böyle hediyeler alabilir.

Nihayetinde annesine bağlı erkekler ile anlaşmak, onlara katlanmak zordur.

Siz ne kadar çabalarsanız çabalayın eğer annesini sevmiyorsanız bu erkekten size pek hayır geleceğine inanmıyorum. Bu tür erkeklere ne yaparsanız yapın, ne kadar çaba sarf ederseniz edin eğer annesini sevmiyorsanız daha fazla üstüne düşmeyin. Annesini seven erkek ile birlikteyseniz ve birde annesini sevmiyorsanız o erkekten size ne köy olur ne de kasaba. Çünkü bu erkekler elinde sonunda annesinin dediklerini yaparlar, annesinin sözünden ve annesinden daha kıymetli ve değerli bir şey yoktur.

YORUM GÖNDER