Barkod Satış Sistemi Nedir ?

Bilim & Teknoloji

15721 yorum

Barkod Satış Sistemi Nedir ?

Barkodlu Satış Yazılımları Nedir ? Sms mailing Nedir ? Personel Devam Kontrol Sistemleri Nedir ? Bildiriyo.com'dan Öğrenin !

Mağazalar, e-ticaret platformlarının yükü de eklendiğinde yetişilmesi güç, yoğun ve kalabalık işletmelerdir. Binlerce ürünün her gün sistemlere eklendiği, rakiplerin her geçen gün arttığı , işletmeye profesyonel, sistematik bir hız kazandırmak bu noktada çok önemli.

Mağaza Barkod Sistemi

Weblen barkodlu satış yazılımları ile ürünlerinizi dakikalar içinde satışa hazırlayabilir, stokları takip edebilir, satışlarınızı ve azalan ürünlerinizi analiz ederek kullanıcı odaklı satış raporlamaları oluşturabilirsiniz. Ayrıca uzaktan, internet veya mobil bağlantınızın olduğu her yerden verilerinizi izleyebilir, sunucu bağlantıları ile farklı şubelerin raporlarını inceleyebilirsiniz. Fiyat detaylarını görmeniz, stok listelemesi yapabilmeniz, kar-zarar oranlarını paylaşabilmeniz, defolu malları ayıklayabilmeniz, çek-senet-fatura ve banka işlemlerini dakikalar içinde takip edebilmeniz Weblen.net ’in sınırsız seçenekleriyle mümkündür.

Kullanıcı odaklı Weblen Barkodlu Yazılım Çözümleri, yönetim, satış arayüzü olarak iki bölümden meydana gelir ve kullanımı oldukça kolaydır. Sisteme üye olur olmaz mağaza açarak kullanıcı atama, temel ayarlamaları yaparak satışa başlama gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Günümüz teknolojisinde popülerliği daha da artan bulut bilişim çözümleri, işletme istatistiklerini mobil ortamlardan, tablet ve iPad’lerden takip imkânı sunan Bulutbarkod markası İşletmenizi düşünür sloganıyla sektörde yerini almıştır. Weblen.net’ in Mağaza barkod sistemleri işletmeye hız ve düzen kazandırır. İnternet bağlantısına sahip olduğunuz her yerden saniyeler içinde bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Rakiplerinizle rekabet için Barkod Sistemleri önemli ve gereklidir. Sorun yaşanmaması adına, emanet ettiğiniz işletmeniz çünkü, referans sunabilecek şirketleri tercih etmeli profesyonellerle çalışılmalıdır. Düşük bütçelerle profesyonel satışlara geçebilirsiniz.

Barkod çözümleriyle kurumsallaşmaya adım atmak isteyen firmalar, sms mailing (toplu ileti ve tanıtım) ve personel devam kontrol sistemlerini de inceleyebilir. Firma çalışanların kuruma giriş-çıkış saatlerini tespit ve bu zamanlamaya göre ay sonu ödemelerinin hesaplaması, işletmenize hız kazandıracak otomatik işlemlerdendir. Uygun fiyatlı kart okuyucu seçeneklerine alternatik, parmak izi okuma ve yüz tanıma sistemler de tercih edilebilinir. Artan mobil kullanım oranları düşünüldüğünde tanıtım maliyetlerini düşürmek, toplu smsler ile birlirkte mümkün.

Yorumlar

  1. Author

    Biz de bu sistemi kullanıyoruz ve çok memnunuz. Alımlarımızı planlamamızda ve personel performanslarını analiz etmemizde büyük kolaylık sağlıyor. Karmaşık programların aksine çok kolay bi görüntüsü var. Yeni başlayan personele 5dakkada sistemi gösteriyor diğer çalışan arkadaşlar. 9 mağazamızda kullanıyoruz. depo-mağaza yönetimi de çok kolay. raporlar kısmı biraz karışık ama öyle de olmak zorunda. biz genel raporlarla işimizi çözüyoruz fazlasıyla yetiyor ama çok fazla analiz var sistemde. sürekli güncelliyorlar ve hiçbir şey için ekstra masraf çıkmıyor. memnunuz biz.

YORUM GÖNDER