Erkeği Değiştirmenin Yolları

Ev & Yaşam

14390 yorum

Erkeği Değiştirmenin Yolları

Bir erkek nasıl değiştirilir ? Erkeği değiştirmenin yolları nelerdir ? Erkeği değiştirme yolları nelerdir ? Detaylar bildiriyo.com'da...

Birlikte olduğunuz erkeğin beğenmediğiniz yönlerini değiştirmeye çalışabilirsiniz. Onu çok seviyorsunuz fakat sevmediğiniz bazı tarafları var. Onlarda olmasa neredeyse mükemmel olacak.

Sevgiliniz Teknoloji Meraklısı Mı

Sevgiliniz tam bir teknoloji meraklısı ise bazen arkadaşlarıyla konuştuğu dili bile anlamakta zorluk çekersiniz. Şunu bilin ki erkeği değiştirmek için onu terk etmekle tehdit etmeniz de asla işe yaramayacaktır. Sevgilinizin teknoloji tutkusuna eşlik etmeli ve ilgileniyor gibi yapmanız, terk etme tehditlerine göre daha başarılı olacaktır.

Sevgiliniz Aile ve Arkadaşlarınızı Sevmiyorsa

Ailenizi ve arkadaşlarınızı sevmeyen bir kişi ile birlikteyseniz, yaşam sizin için daha zor olabilir. Öncelikle onu dinleyin! Neden ailenizi ve arkadaşlarını sevmediğini, onlarla neden görüşmek istemediğini öğrenin. Belki kendince haklı sebepleri vardır. Ancak cevapları sizi tatmin etmediyse, onların sizin için ne kadar önemli olduğunu erkek arkadaşınıza anlatın. Onları neden bu kadar çok sevdiğinizi, geçmişte sizin için neler yaptıklarını, şimdi bulunduğunuz yere gelmenizde onların da payı olduğunu söyleyin. Onlarla ortak noktaları var mı, konuşun. Belki hep birlikte yapılacak sevebileceğiniz bir aktivite bulabilirsiniz. Ancak sizin de onun çevresinde görüşmek istemediğiniz kişiler varsa, sizde bunun karşısında onlarla görüşmeyi teklif edin. Sevdiğiniz erkeği değiştirmeye çalışmadan önce bir düşünün. Sizin sahip olduğunuz hangi davranışı da o değiştirmek isterdi.

Alışkanlıklar Zor Değişir

Unutmayın ki, insanların alışkanlıkları  bile zor değişirken, kişilik özelliklerini değiştirmeyi  çalışmak, neredeyse imkansızı başarmak gibidir. Bize ters gelen, anlayamadığımız bir çok özelliği olmasına rağmen erkeklerden vazgeçemiyoruz. Duygularını belli etmemeleri, konuşmamaları, dağınıklığın son noktasındaki yaşantıları sinirimizi bozan şeyler arasında. Sonuçta bizde boş durmuyoruz, beğenmediğimiz huylarını değiştirmek için erkekleri değiştirmenin yollarını arıyoruz.

İyi Düşünün İyi Olsun

Kadınların çoğu aynı şeyleri talep etseler de  erkeklerin çoğu bu istekleri bile bile yerine getirmezler. Formül belli. Biri ister diğeri reddeder. Bu savaş sürer gider. Hatta 40 yıllık evli çiftlerin bile aynı konu için hergün tartıştıklarını görebilmek mümkün. Bazen beyaz bayraklar çekilerek orta yollar bulunur ancak çoğu zaman hiç bir ilerleme kaydedilmeden başladığımız noktaya geri döneriz. Yine de her zaman umut vardır içimizde, bir gün mutlaka değişeceğini düşünürüz. Zaten çoğu ilişki ilk başlarda hatalı ve zayıf yönler görüldüğü halde ilerde değişir düşüncesiyle başlar.  Erkekler acil durumlar olmadıkça duygularını belli etmezler. İlişki süresince en çok iki kere acil durum olur. Birincisi kadını elde etmek istediklerinde ikincisi ise ayrılık anında olur.

Sevgi, biraz anlayış, biraz özveri hepsi bundan ibaret. Unutmayın ki erkekler size ilk başta nasıl davranıyorsa daha sonrada bu değişmez aynı devam eder. Sevmek hersey değil karşılıklı anlayış herşeyin üstünde tutulmalıdır.

YORUM GÖNDER