Erkeği Kendine Bağlamanın En İyi Yolları Nelerdir?

Ev & Yaşam

9440 yorum

Erkeği Kendine Bağlamanın En İyi Yolları Nelerdir?

Kadınların ilişkiye dair pek çok kaygıları vardır. Bunlardan en önemlisi ise erkeği kendine nasıl bağlayacakları konusudur. Bu durumun nedeni erkeklerin bağlanma problemi yaşamalarıdır. Bu problemi yaşıyor olmaları doğal olarak kadınlar üzerinde de ciddi bir kaygı oluşturmaktadır. Dolası ile de yüzyıllardır bu konu bir merak konusu olmuştur. Kadınların geneli erkeği kendine bağlamak için neler yapabilecekleriniz düşünmektedirler.Erkeği kendine bağlama yolları üzerine kitaplar bile yazılmıştır.

İlişkide erkeği kendinize bağlayabilmek için uygulamanız gereken pek çok yöntem bulunmaktadır.

Bunlardan en önemlisi pozitif olmaktır

Her erkek mutlu bir kadın ile beraber olmak ister. Mutlu kadın ise hayata pozitif bakan kadındır. Kimse sürekli şikayet eden bir kadınla beraber olmak istemez. Bu yüzden onu kendine bağlamanın yolları pozitif olmak ile başlamaktadır.

Özgüven çok önemlidir

Aslında bu kavram pek çok konuda önemlidir. Ama bir erkeği kendine bağlamak istiyorsanız mutlaka kendinize güvenmelisiniz. Çünkü kendine güvenen kadın, kendinden emin olan kadındır. Bunu aklınızdan çıkarmamanızda fayda vardır.

Erkekler görgü ve nezaket kurallarına önem vermektedir

Bir kadında aradığı özelliklerden bir tanesi de bu olmaktadır. O yüzden görgü ve nezaket kurallarını ihmal etmemenizde fayda vardır. Yerinizde saymamalısınız. Yani hep kendinizi geliştirmelisiniz.

 Yeniliklere açık olmalısınız

Kendini geliştiren akıllı, çalışkan, ve hobi sahibi kadınlar erkekler tarafından ilgi odağı olmaktadırlar. Bu durumu aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Yani erkeğinizi size bağlamak istiyorsanız ona boş olmadığınızı göstermelisiniz.

Arkadaşlarınız çok önemlidir

Arkadaş seçimini doğru yapmaya çalışmalısınız. Arkadaşlarınız erkek arkadaşınızın size karşı olan düşüncelerinin şekillenmesinde büyük bir etki yapmaktadır. Bu yüzden arkadaş çevrenizi seçerken çok dikkatli olmalısınız. Çünkü arkadaşlar birbirlerine benzemektedirler. Erkek arkadaşınız da arkadaşlarınıza bakarak sizin ile ilgili kafasında yorum yapmaktadır.

Takıntılarınızı bir kenara bırakmalısınız

Hiçbir erkek takıntılı, kompleksli bir kadın ile bir birliktelik yaşama istemez. Doğal olarak insanların hoşuna gitmeyen takıntılarınız var ise en kısa zamanda onlardan kurtulmanız gerekir. Bunu yapmanız ilişkinizin yararına olacaktır. Bu özellik erkek arkadaşınızı kendine bağlamak için önemlidir. Unutmayınız ki o takıntıların size bir yararı bulunmamaktadır.

Bir erkeği kendine bağlamak için yapmanız gereken en önemli şey bol miktarda gülücük saçmak olmalıdır. Erkekler güler yüzlü kadınlardan hoşlanırlar. Erkekler baktıkları kadında bir gülümseme ararlar. O gülümsemede kaybolmak, eriyip gitmek isterler. Bu yüzden o gülümsemeyi onlara çok görmemelisiniz. Gülümsemeniz ile de onu size bağlayabilirsiniz.

YORUM GÖNDER