Erkek Arkadaşla Konuşabilecek Konular

Ev & Yaşam

71540 yorum

Erkek Arkadaşla Konuşabilecek Konular

Neredeyse her kız, erkek arkadaşıyla buluşmadan önce yanına gidince ne konuşacağını bulmak için saatlerce uğraşır çünkü buluşma sırasında oluşan sessizlikler sıkıcı bir hal almaya başlayabilir. Şimdi sizlere söyleyeceğim erkek arkadaşla konuşulabilecek konularla umuyorum ki ilişkinizi belki bir üst boyuta taşır belki de oluşan sessizliklerden kurtulmuş olursunuz.

Öncelikle erkek arkadaşınızın yanında rahat olabilmeniz daha akıcı konuları konuşmanızı sağlar. Sonrasında onun ilgilendiği şeyleri tam olarak bilip bilmediğinize bakın ve bilmiyorsanız ona sorduğunuz sorularla bunları öğrenin. Eminiz ki ikinizin ortak olarak ilgilendiği elbet bir şey vardır ve bu konu hakkında konuşmak ikinizi de mutlu edecektir.

Birçok erkek güncel olarak haberleri izler ve sizde güncel konulardan birkaç muhabbet açıp onunla belki bir tartışma ortamı yaratarak belki de bilmediği bir konu hakkında bilgi vererek konuşmanızı güzelleştirebilirsiniz.

Spor yapıyorsanız erkeklerle sohbet edebilecek daha büyük bir konunuz vardır çünkü erkekler genelde spor yapar yapmayanlar ise genelde izlemeyi sever ve spor hakkında konuşmak onları mutlu edecek hatta sizin spor yapmanız çekici gelebilir.

Bunları yaparken kesinlikle iyi bir iletişim kurmanın en iyi yolunun dinlemek olduğunu unutmayınız. O bir şeyler anlatırken sizin başka şeylerle ilgilenmeniz ya da sürekli lafını kesmeniz can sıkıcı bir hal alabilir. Karşınızdaki erkek arkadaşınızla konuşabileceğiniz konuların sadece sevgili muhabbetiyle kalmayıp dost muhabbeti etmeniz şeklinde daha kalıcı hal alabileceğini bilmenizi isteriz.

Erkekler sürekli vıcık vıcık sevgili muhabbetlerinden biraz sıkılabilir. Ona dost olarak da gözüküp hem sorunlarına ortak olabilir hem de bu sayede yeni konuşma alanları yaratabilirsiniz. Bu konuşma akışında ona kendinizle ilgili küçük sırlar vermek birbirinize olan güveninizi arttırabilir.

Şimdi kızlar için çok eğlenceli bir konuşma muhabbeti daha var aslında bazı erkekler bunu yapmayı pek sevmese de bazı erkekler dedikodu adı altında değil de muhabbet adı altında yapmayı seviyorlar.

Çok ağır şeylerden kaçınarak arkadaşlarınızın başına gelen şeyleri anlatarak hem konuşmanız eğlenceli hale gelir hem de aslında hoşunuza giden şeyleri ya da komik gelen şeyleri bir şekilde paylaşmış olarak birbirinizi tanıma fırsatınız olmuş olur.

Sizlere erkek arkadaşla konuşabilecek konuları aktardım fakat bunlara rağmen konuşcak konu bulamıyor ya da açılan konular bir yerde tıkanıyorsa o zaman birbirinize göre olmadığınızı düşünmeye başlamanız daha mantıklı olabilir. Yanındayken rahat olun, kendiniz olun ve ortak noktalarınızın tadını çıkartın.

YORUM GÖNDER