Erkekleri Kıskandırmanın En İyi Yolları

Ev & Yaşam

2534611 yorum

Erkekleri Kıskandırmanın En İyi Yolları

Erkekleri kıskandırmanın en iyi ve en basit yolları nelerdir ? Sevgiliyi, erkek arkadaşı kıskandırma yolları ve taktikleri nelerdir ? Detaylar bildiriyo.com'da...

Kadınlar hayatlarında en az bir kere bile olsa farklı amaçlar doğrultusunda mutlaka erkek arkadaşlarını kıskandırmaya çalışmışlardır. Bunun içinde Erkekleri Kıskandırmanın en iyi yollarını gerek tavsiyelerle gerek deneme yanılmalarla öğrenmişlerdir. Bu yollardan bazılarını siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz. Bayanlar eşlerinin bazen sevgilerini ölçmek, bazen onları cezalandırmak gibi değişik amaçlarla onları kıskandırma eğilimini gösterirler. Aslında çok aşırı şekilde kıskanç bir erkek arkadaşa sahip olmak istemeselerde zaman zaman kıskanılmak kadınların en çok hoşuna giden şeylerden biridir. Şimdi en popüler kıskandırma yollarını sıralayalım.

Erkekleri Kıskandırmanın en iyi yollarını en basit olanından başlayarak şöyle sıralayalım. Yaşam esnasında karşılaştığınız erkeklerle samimi davranışlar içinde olmak. Örneğin iş arkadaşlarınız arasındaki erkek meslektaşınızla aranızdaki hoş sohbetler onu kıskandırmaya yetecektir. Çok sayıda erkek arkadaşı olan kadınların eşleri her an onu kaybetme korkusuna kapılacaklardır. O erkeklerden onu sürekli kıskanacaklar.

Eski erkek arkadaşına ait en ufak bi anektod, isim ya da ufak bir mimik bile eşinizi çılgın edecek kadar kıskanmasına sebep olur. Çünkü erkekler için eski sevgililer korkulu rüyalardır. Kendilerinde olmayan ama eski sevgilide olan bazı özellikler yüzünden sizi kaybetme fikri onları kıskandırmaya yetecektir.

Misal ilk defa gördüğünüz bi erkeğe gülümser ve hoş kelimeler sarfederseniz eşinizin zihninde başka erkekleri de beğenebileceğiniz fikrini sokabilirsiniz. Erkekler en çok sizi kaybetmekten korktukları şeylerden kıskanır.

Erkekler için en önemli olan şeylerden biri iletişimdir. Sevdiği kadınla sürekli irtibat halinde olmak ister. Eğer mesajlarına biraz geç dönerseniz hemen sizi kıskanacaktır. Aklına bin bir türlü sey gelmesi için yeter. Hele bazı zamanlarda sizi aradığında ulaşamaz ise onu ziyadesi ile kıskandırmış olursunuz. Çağımızda iletişim aracı olarak çok fazla araç kullanıyoruz. Telefon, e-mail, sosyal medya hesapları hiç bir şekilde size ulaşamadığında onu kapınızı çalarken bulabilirsiniz.

Erkek arkadaşınız olmadan katıldığınız davetler ve bu davetlerde bulunan erkekler de onu kıskandırmaya yetecektir. Örneğin erkek arkadaşınızı götüremeyeceğiniz iş toplantıları, iş gezileri gibi organizasyonlar erkeklerin beynini kurt gibi kemirir.,

Sürekli bakımlı, sportif faaliyetleri kaçırmayan biri olursanız sizin gibi bakımlı bir hanım herkesin gözü önünde olur. Bu da eşinizi kıskandıracak olan bir başka yoldur.

Umursamaz davranışlar da karsınızdaki erkeği düşüncelere salacaktır. Mesajlarına verilen ucu açık ve umursamaz yanıtlar karsınızdaki erkeği kıskandırmak için iyi bir yöntem olur.

Onun sizi terketmek gibi bir ihtimali asla olmadığını ancak sizin onu her an terkedebileceğiniz ihtimalini hissettirin. Sağlam blöfler ile bu düşünceyi karşınızdaki erkeğin zihnine sokabilirsiniz.

Sonuç olarak Erkekleri Kıskandırmanın en iyi yollarını bir şekilde hayatımızın bir bölümünde mutlaka kullanmışızsınızdır. Eğer kullanmadığınız bir yol sunabildiysek ne mutlu bizlere. Son olarak yine de erkek arkadaşınızı kıskandırırken ölçülü olmaya özen gösterin.

Yorumlar

 1. Author

  KISKANMAK GUZEK KISKANDIRMKA GUZE FAKAT HERSEYI S-DOZUNDA KIMI ERKEKLER VARDIR Bİ AN KISKANCLIK DUYGUSUNA YENILIP GURUR MESELESI YAPIP AYRILMAYA KADAR GIDIYOR O YUZDEN HERSEYIN ÖLÇÜLÜ OLANI IYIDIR MİSAL BENİM SEVGİLİM BENI BABAMDANN BILE KISKANIR

  Author

  Bencede ahmet hakli sewdiginiz insani kiskandirmak demek onu sogutmak demek orneqin sewgiliniz dururken baskasiyla ilgilenmek veya ona eski sewgilinde olan bi ozelligin onda olmadini solemek kotu olur beni sevmiyo der ve kiz mantiken kiskandrim derken adami uzaklastirir bem cok kiskanc birisiyim özgürlügunu kisitlarom oyuzden akisina birakin

  Author

  :))))

  Author

  Yorumunuz*menim sevgilimde meni hec qisqanmir bilmirem.mene cox guvenir yada meni yeterince sevmir

  Author

  bence seven erkek sevgilisini yada esini her turlu kiskanir.bence kiskanmak degil de kiskanilmak daha bir guzel

  Author

  Kiskanilmak guzel,amma kiskanmak cok zor birsey delirtiyor insani.

  Author

  Menim sevgilim mene oqeder inanr ki kskanmr meni mende buna cox üzlrem

  Author

  Bence ise yarar. Denemekte fayda var. Zaten be demis unlu dusunur:denemedigin her iste yuzde yuz basarisizsindir...

  Author

  Ben eşimi kıskandrmayı denedm yinede kısknmadı ama ben onu hep kısknyrm buda onun hoşuna gdyr. Acaba nasl kıskandırabilirim daha

  Author

  sevgilim beni kıskandırmaya çalışsa direkt ayrılırım niyemi beni gelip sevdiğini söyleyeceğine içimdek isevgiyi duymak için kıskandırmak için affedersiniz ama kaşarlığa baş vuruyorsa bu onun nekadar edepsiz olduğunu gösterir. ben gidip başka kızlarla konşsam vs ozaman görün.

  Author

  Deneyin işe yariyor gercekten ama sonunda dayak var UNUTMAYIN!!!??

YORUM GÖNDER