Erkekleri Test Etmek İçin Sorulabilecek Sorular

Ev & Yaşam

99080 yorum

Erkekleri Test Etmek İçin Sorulabilecek Sorular

Erkekleri test etmek için sormak istediğiniz sorular ilişkinizin boyutuna, ilişkinin ciddiyetine ve aranızda ki uyuma göre değişiklik gösterebilir.

İnsanoğlunun varoluşundan bu yana erkek ve kadına arasında ki ilişkiler hakkında bilindik teoriler mevcuttur. Kadınların ve erkeklerin birbirlerine olan tutum ve davranışlarının ne derece etkili ve ne derece Samimi olduğu konusunda birçok ünlü  ilişki uzmanların söylemlerine göre; kişiler geçmişten yaşadıkları güne kadar olan süreçte dış çevrede görmüş oldukları bazı etkenler üzerine çok fazla sayıda davranış değişikliğine sebebiyet veren tutumlar sergilemektedirler. Özellikle karşılık ilişkiler hakkında yapılan araştırmalarda bireyler arkadaşlık, dostluk ve beraberliklerin çok fazla sayıda tartışma ve anlaşamama sebebini bireylerin cinsiyet ayrımından kaynaklandığını biliyorlar.

Erkeklerin karşılıklı olan duygusal ilişkilerinde takındıkları tavır onların iç dünyasının bir yansıması olarak ortaya çıkmakta, çoğu erkekle ilişki kuracak bayanların akıllarında birçok soru işareti var. Peki bu soru işaretlerini gidermenin bir yolu var mı ?

Erkekleri test etmek için sorulabilecek sorular

Genelde bayanlar erkekleri şüphelendirecek sorular yerine onların duygularını ortaya koymaları için en çok şu soruları sorarlar;

Aramayınca “neden aramadın”,

Uyuduğunu bile bile arayıp “ ay uyuyor muydun ? “,

“Nerdesin”

Bu sorular genelde erkekler tarafından yanlış karşılanabilir. Erkeklerin mantığı kadınların mantığına göre düz çalışır detaylandırmadan ve dolaylamadan doğrudan ne demek istediğinizi söyleyebilir ve sorabilirsiniz. Erkeklerin duygusal dünyalarında bile karmaşıklık yoktur dolaylı yoldan onlara ne anlatmak istediğinizi anlayamazlar bu yüzden onlara sormak istediklerinizi sorarken seçmece laflar kullanmayın anlayacakları dilden konuşun.

Erkek arkadaşlarınızın sizler üzerinde bırakmış olduğu etkiye dayanarak gözlemlerinizi yapabilir ve duygularını öğrenmek amacıyla onlara sorular sorabilirsiniz. Sizi aldatıyor mu?, başka biri mi var?, neden romantik değil bu soruların hepsinin çözümü ona hissettirmeden basitçe sorulan sorulardan geçebilir.

Erkekleri test etmek için sorulabilecek sorulardan bazıları oldukça işe yaramaktadır. Mesela erkek arkadaşınızın size yalan söyleyip söylemediğini, yaptığı olayla ilgili bir şeyler biliyormuş gibi davranıp bende oraya gidecektim veya bende yapacaktım hesabıyla sorarsanız zaten gerçekleri o anlatacaktır.

Erkekler genelde ne demek istediğinizi anlamayacağı için basit bir cümle ile bi yere gittiğinde eğer onu test etmek istiyorsanız gittiği yeri öğrenip birinin daha oraya gittiğini seni görmek istediğini söyleyin orda olup olmadığı ortaya çıkacaktır.

Erkeklerin dünyasında bazı şeylerin anlamları farklıdır beni sevmiyor musun? Sorusunu erkekler şımarıklık olarak algılayabilirler.

Doğrudan Bunları Sorun

– Beni sevmiyor musun? Yerine Sevmek nedir bu konu hakkında ne düşünüyorsun?

– İlişkimizi neden önemsemiyorsun? Yerine sence ilişkimizde eksik olan ne?

– Beni aldatıyor musun? Yerine yaptığım hataları yüzüme söylemekten mi çekiniyorsun?

Gibi sorular hem onun sizinle daha iletişim kurmasını, söylemek istediklerini daha iyi söylemesini sağlayacaktır hem de yapmak istediklerini daha iyi anlayacaksınızdır.

YORUM GÖNDER