Evlenmek İsteyen Erkeği Anlamanın Yolları

Ev & Yaşam

16700 yorum

Evlenmek İsteyen Erkeği Anlamanın Yolları

Her kadın beyaz atlı prensini arar. Ancak karşınıza çıkan her erkeğin beyaz atlı prens mi yoksa sadece kararsız bir insan mı olduğunu anlamak aslında düşünülenden daha kolay. Zaman zaman kızlar hayatında ki insanı olduğu gibi görmek yerine olmasını istediği gibi görebiliyor. Oysa hiç kimse kolay kolay değişmez. Kendimize karşı dürüst olmalıyız. Evlilik kararı kolay alınabilecek bir karar değildir.

Peki, evlenmek isteyen erkek nasıl anlaşılır?

Evlenmek isteyen erkek iş sahibi, parasını kazanan, aklı başında, geçici hevesleri olmayan, kariyerinde belli bir noktaya gelmiş olan kısacası hayatındaki bir takım şeyleri yoluna koymuş tur. Niyeti ciddi olan erkek karşısındaki kadına saygı duyar ve beraber bir sosyal ortama girdiklerinde yanındaki kadını “bir arkadaş” diye tanıtmaz. İsmi ve yakınlık derecesi ile tanıştırır mesela kız arkadaşım gibi.

Evlilik kararı almış olan erkek kız arkadaşını kendi ailesi ile tanıştırmak için uzun süre beklemez. Ailesi ile tanıştırır ve o da sizin aileniz ile tanışmak ister. Bu ilişkiyi evliliğe taşımak için en önemli hususlardan biridir. Aileler ile iyi ilişki kurmak evlilik için çok önemli bir temeldir.

Niyeti ciddi olan erkek hayatındaki kadına saygılı davranır ve onu her durumda savunur. Sevdiği ve evlenmeyi düşündüğü kadına nasıl kendisi saygı duyuyorsa kendi çevresinin de saygı duymasını sağlar.

İlişkisini asla gizlemez. Evlenmek isteyen erkek karşısındaki kadına karşı son derece düşünceli davranır. Herhangi bir sağlık probleminde yanında olur. En ufak sıkıntıda arkasını dönüp gitmez. Karşısındaki insana geçici bir heves gözüyle bakmaz ve bunu da karşısındaki kadına hissettirir. Eğer bir erkek bir kadın ile evlenmek istiyorsa çok da uzun süre flört etmez. Bir yüzük ile işin ciddiyetini ortaya koyarak nişanlılık dönemini başlatırlar. Karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde ilişkiler zor olmaktan çıkar ve keyifli bir hal alır. Kadınların en büyük korkulu rüyası aldatılmaktır. Hayatınızdaki kişinin evliliğe niyeti varsa sizde bu şüpheye yer edecek hareketlerde davranmaz. İşte olduğu saat, evde olduğu saat bellidir. Aradığınızda ulaşabilirsiniz. Gizemli bir hava yaratmaya çalışmaz olduğu gibi kendisini ortaya koyar.

Evlilik kararı ile size yanaşan erkek size sonsuz bir sevgi ile bağlanır ve bu sevgiyi de sadakat ile besler. Karşılıklı güven temeline oturtulan ilişkiler kolay kolay ufak sorunlar ile sarsılmaz. Unutmayın hanımlar şüphe olan yerde huzur yoktur.

YORUM GÖNDER