Google Play Durduruldu Hatası Çözümü

Bilim & Teknoloji

9061 yorum

Google Play Durduruldu Hatası Çözümü

Google play durduruldu hatası çözümü nedir ? Bu tarz bir sorun ile karşılaştığınızda neler yapılması gerekir ? Detaylar bildiriyo.com'da...

Tüm dünyaya yayılan android’li cep telefonları için üretilen uygulama ve oyunların, güvenilir olarak telefona indirilmesi, googleplaystore tarafından sağlanmaktadır. Bu uygulama marketi, hemen her kesin çeşitli ihtiyaçları için çeşitli uygulamalar barındırmaktadır. Ancak bazen bu uygulamalara sahip olmaya çalışırken, bazı hata iletileri ile karşılaşılmaktadır. Bunların en ilginç olanı google play durduruldu hatası, kullanıcıların aklında değişik soruların oluşmasına sebep oluyor. Hatanın kaynağı tam olarak bilinmiyor ancak bazı işlemler ile kurtulmak mümkün.

Google play ile indirmeye çalıştığınız uygulama, google play durduruldu mesajı verdiğinde ilk olarak yapmanız gereken, ayarlar menüsünden uygulamalar sekmesine girmektir. Buradan googleplay uygulamasını bularak özelliklerine girmek ve bazı değişiklikler yapmaktır. İlk olarak verileri temizleyin. Daha sonra güncelleştirmeleri kaldırıp, gelen mesajlara tamam diyerek çıkın ve telefonunuzu kapatıp tekrar açın. Telefonunuz açılırken sizden google kullanıcı adını soracaktır. Tüm bilgileri doğru olarak girin. Artık sorunun giderilip giderilmediğini kontrol edebilirsiniz. Root’lu cihazınız var ise googleplaystore’ru tamamen kaldırıp tekrar yükleme de yapabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Author

    Ben bir google pılay storeyi indirmek istiyorum

YORUM GÖNDER