İlişkilerde Bir Erkeğin Ciddi Düşündüğü Nasıl Anlaşılır

Ev & Yaşam

64720 yorum

İlişkilerde Bir Erkeğin Ciddi Düşündüğü Nasıl Anlaşılır

Erkeğin ciddi düşündüğü nasıl anlaşılır, erkekler zamanla neden değişir ? Sizler için araştırdık, detaylar yazının devamında...

Kadınlar bir ilişkiye başlarken “acaba ciddi mi benimle, dalga geçmek için mi birlikte” şeklinde bir düşünce olur kendilerince, kesinlikle doğru bir düşünce şu zamanda kimsenin niyeti belli olmuyor, aradan uzun yıllar geçmiş olsa bile erkeklerin yeni yeni huylarını öğrenebiliyoruz. Bunu da göz önünde bulunduracak olursak erkekler iç dünyasında çok karışık bir yapıya sahip olan kişiliklerdir. Aşkınız büyük bir duygu seliyle başlar her şey çok güzeldir,  sizi mutlu etmek için elinden geleni yapıyordur sizin içinizi bir düşünce kaplar sanırım doğru adamı buldum dersiniz ki o andan itibaren her şey ters tepmeye başlar. O mutlu günlerinizden eser kalmamıştır sürprizler yapan sizi mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapan adam gitmiş anlayışsız her konuda tartışma çıkaran sizi sürekli mutsuz eden bir adam dönmüştür. Bu defa dersiniz ki ben bu adama mı âşık oldum bununla mı evlenecektim.

Bu soruları sormanıza neden olan erkekler hiçbir zaman anlaşılamayacak kadar zor görünebilir ama onun da formülü bulunmuş bunun için bir erkeğe kapılmadan önce bu formülü mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Bunları maddeler halinde sıralamak gerekirse;

  • Bir erkeğin ilişki için mi yoksa sizi sevdiği için mi yanınızda olduğunu anlamanın en iyi yolu şudur ki erkeğin size olan yaklaşımıdır. Erkek arkadaşınız sizi hep eve çağırıyorsa, bu buluşma sonrası uzun süre aramıyorsa, sadece buluşma zamanları arıyorsa şüphelenmeye başlasanız iyi edersiniz.
  • İlk buluşma her zaman önemlidir ilk buluşmalarda siz siz olun karşınızdaki kişiye hayatınızla ilgili her şeyi detayına kadar anlatmayın uzun soluklu olmak istiyorsanız bu çok önemli bir ayrıntıdır. Erkekler her zaman gizemli bayanlardan hoşlanır. Tadında bırakacak şekilde kendinizi gizemli bırakın
  • Yine ilk buluşmada ağırlığınızı korumalısınız. Karşınızda ki kişi sizi sadece cinsellik olarak düşünmesini istemiyorsanız bunlar çok önemli bir ayrıntıdır. Sizi eğlenceli ve ağırlığını koruyan bir kişi olarak tanısın ki ilişkiniz giderek ciddiye binsin ağır bir ilişki sürdürebilesiniz.
  • Erkekler bakımlı kadınlardan hoşlanır her zaman, bu yüzden ilk buluşma ve sonrası bakımlı gitmenizi tavsiye ederim. Ayrıca kıyafet seçiminde de ne abartılı açık ne abartılı kapalı giyinin o seviyeyi koruyun ki size farklı gözlerle yaklaşmalarına engel olun.
  • Erkekler garantici olmayı sever bu yüzden net olun ve net cümleler kurun onlara acaba dedirtecek tavırlarda bulunmayın ki siz bayanların net olduğunu
  • Erkelere topuklu giymiş bayanlar her zaman cazip gelir. Bu yüzden buluşmalarda topuklu giymeye özen gösterin ki gözlerini sizden alamasınlar.
  • İşte bunların hepsinden sonra erkekler gözlerinizin içine derin derin bakıyorsa, yanınıza gelmek için can atıyorsa, sürekli duygusal konuşmalar yapıyorsa, her seferinde sevgisini dillendiriyorsa ve her zaman her yerde sizinle vakit geçirmek istiyorsa işte o kişi gerçekten sizinle ciddi düşünüyordur.

YORUM GÖNDER