İlk Buluşmada Erkeği Etkilemenin En İyi Yolları

Ev & Yaşam

51260 yorum

İlk Buluşmada Erkeği Etkilemenin En İyi Yolları

İlk buluşmada erkeği etkilemenin yolları nelerdir ? İlk buluşmada erkeği etkilemek için ne yapmalı ? Detaylar bildiriyo.com'da...

Yeni bir ilişkiye başladınız. İlk randevu için sözleştiniz. Hoşlandığınız adamı etkilemek istiyorsunuz. İlk buluşmada bir erkeği etkilemenin en iyi yolları ne olabilir diye düşünüyorsunuz… !

Erkekler çok basit yapılı varlıklardır. Karmaşık şeyleri sevmezler. Peki, ne yapmanız gerekiyor?

Güzel giyinmek ilk kural

Erkekler dış görünüşe önem verirler. ‘benim için önemli olan iç güzellik’ tamamen dürüst olmayan bir kelime. Sizi beğendiği için sizinle buluşuyor. Erkekler çekici bulmadığı kadınlarla görüşmezler. Şık, zarif, frapan olmayan giysiler tercih edilmeli. Erkekler yanlarında hep güzel kadınlarla gözükmek isterler.

İkinci kural koku

Güzel kokmalısınız. Ses tonunuz normal düzeyde olmalı. Sadece kendini anlatmak erkekleri fazlasıyla bunaltır. Çok konuşan kadınları sevmezler. Onun kendisini anlatmasına izin vermelisiniz.

Kişisel mesafenize dikkat edin.

Daha ilk buluşmadan gereksiz yakınlaşmalar sizin basit bir kadın olduğunuz hissi uyandırabilir. Tabi ki bunları yaparken kişiliğinizden farklı biri gibi gözükmeyin. Bu ilişkinizin istikbali için kötü sonuçlar doğurabilir. İlerleyen zamanlarda sizi zor duruma sokabilir.

Kendiniz olun

Doğal olun. Dürüst olun. Eğlenceli gözükün. Sıkıcı kadınları erkekler çekici bulmazlar. Sevecen ve sıcakkanlı olmalısınız. Eski ilişkilerinizden asla bahsetmeyin. Bu sizi itici gösterir. Kıskançlık erkeklerin doğasında var. Ona daha ilk günden bu duyguyu yaşatmayın. Kendisinde diğerleri gibi gelip geçici bir ilişki olarak düşündüğünüzü zannedebilir.

Ona değer verdiğinizi hissettirin

Küçük özel bir armağanla buluşmaya gidebilirsiniz. Bu onu özel hissettirir ve ruhunu okşar. Erkekler pohpohlanmaya bayılır. Anlattıkları karaşınında şaşırıp iltifat edin.

Daha ilk günden ailevi konulardan bahsetmeyin. Karşınızdakini tanımıyorsunuz. Evlilik karşıtı olabilir. Küçük bir sosyal medya araştırması hiçte fena olmaz. Size ortak nokta konusunda ve sohbet konusunda fikir verir. Onu küçükte olsa tanıma şansı bulursunuz. Ortak arkadaşlardan da tiyo alabilirsiniz. Buda ilk buluşmanın sıkıcı geçmesini engeller. Ona soru sorun ve onu dinleyin. Erkekler anlatmayı değil merak edilmeyi severler. Bırakın o sizi zamanla tanısın.

Tabi ki bunları yaparken asla yapmamanız gereken şeyler de var. Vücut kokunuza dikkat edin. Saclar bakımlı olmalı. Ağız içiniz ferah kokmalı. Kötü bir ağız kokusu pekte hoş olmaz. Konuşacak konu bulamazsanız işinizden bahsedin. Ona kültürlü ve entelektüel gözükün. Güzel olduğunuz kadar zeki bir kadın olduğunuzu düşündürün.

Kendinize güvenin. Siz zeki hoş ve alımlı bir kadınsınız. İlk buluşmada karşınızdakinin başını döndürdünüz. Şimdi ertesi gün sizi aramasını bekleyin. Öyle hoş vakit geçirdiniz ki sizi aramak için can atıyor. Sakın aramayı siz yapmayın. Biraz sabır. Sizi arayacak ve bir dahaki buluşmayı ayarlayacaksınız. İlk buluşmada bir erkeği etkilemek bu kadar kolay.

YORUM GÖNDER