Silinen Google Play Tekrar Geri Yükleme Nasıl Yapılır ?

Bilim & Teknoloji

43289 yorum

Silinen Google Play Tekrar Geri Yükleme Nasıl Yapılır ?

Google play silindir, geri nasıl yüklenir, google play tekrar geri yükleme nasıl yapılır ? Sizler için araştırdık, detaylar bildiriyo.com'da...

Tüm android işletim sistemli akıllı cep telefonu veya tablet kullanıcılarının, güvenilir şekilde uygulama ve oyun indirdikleri yer googleplaystore’dur. Tüm akıllı cihazlarda standart olarak yüklü şekilde gelen googleplay, bir yanlışlık sebebiyle silinebilir ya da devre dışı bırakılabilir. Ayrıca root işlemi yapılmamış telefonlarda, googleplay’in silinmesi söz konusu değildir. Sadece bazı ayarların değiştirilmiş olması veya devre dışı bırakılmış olması söz konusudur. Bu sorun genellikle standart dışı ve root’lu cihazlarda karşılaşılan bir durumdur. Eğer telefonunuz root’lu ve market uygulaması silinmiş ise google play yükleme için internetten güvenilir bir “.apk” bulup yükleme yapılmalıdır. Bu işlem içim cihazın ayarlar menüsü güvenlik sekmesinden, “Bilinmeyen Kaynaklar” yanındaki kutucuğun işaretlenmesi gerekmektedir.

Sistemde googleplay devre dışı bırakılmış ise, telefonunuzun ayarlar menüsünden uygulamalar sekmesine girilmelidir. Uygulamaların listelendiği menüde bulunan sekmeler arasında “Devre Dışı” bölümünden aktifleştirilerek, google play tekrar yükleme yapmadan tekrar çalışır bir hale getirilebilir. Geriye sadece güncelleme işlemleri kalıyor.

Yorumlar

 1. Author

  Yanlişlikla sildim yardim edermisiniz

  Author

  google play yanlışlıkla silindi yardım edermisiniz

  Author

  yardim edin play store yukleye miyorum

  Author

  Oyunum silindi indirdigim de kaldığım yerden devam edemiyorum yardimci olabilecegim misiniz lütfen

  Author

  çok teşekkürler indirdim

  Author

  gogle play indiremiyorum. lütfen yardmcı olurmusu nuz.

  Author

  cocuklar oynamis yukleyemiyorum

  Author

  Google. Ayarlarım gitti

  Author

  Yanışıkla silindi lütfen yükleyin

YORUM GÖNDER