Sim Kartsız Telefonlar Yolda : Apple & Samsung Ortak Çalışması

Bilim & Teknoloji

9820 yorum

Sim Kartsız Telefonlar Yolda : Apple & Samsung Ortak Çalışması

İpad tabletlerde kullanılan elektronik sim kart teknolojisi daha fazla yaygınlaşarak Apple ve Samsung telefonlarda da kullanılmaya başlanacak! Sim kartsız telefonlar yolda..

Edinilen bilgilere göre Apple ve Samsung sim kartsız telefonları yaygınlaştırmak ve insanların kullanımına sunmak için çoktan harekete geçti.  Elektronik sim kart teknolojisi ile kullanıcılar alışık oldukları sim kart takma ve sim kart değiştirme zahmetinden tamamen kurtuluyor. Bu teknoloji ile telefonunuzdan abonesi olduğunuz operatöre kolaylıkla geçiş yapabiliyorsunuz.

Apple ve Samsung bu teknolojiyi yaygınlaştırmak ve geliştirmek için AT&T, ORANGE ve VODAFONE gibi operatörler ile ortak bir çalışma yürütüyor. Bu teknolojinin detayları kısa bir süre içinde Apple ve Samsung tarafından açıklanacak.

Yapılan açıklamalara göre teknoloji üzerinde çalışmaya devam edildiği ve sim kartsız telefon teknolojisinin 2016 ortalarında kullanılmaya başlanacağı belirtiliyor.

Apple ve Samsung’u yaptıkları bu ortak çalışma için tebrik ediyoruz. Daha çok yaşadıkları telif hakkı davaları ile gündeme gelen bu markaların ortak bir payda üzerinde buluşmaları bizleri şaşırttı ve mutlu etti

YORUM GÖNDER