WhatsDog Yardımı ile Whatsapp Hareketlerini İzleyin

Bilim & Teknoloji

8780 yorum

WhatsDog Yardımı ile Whatsapp Hareketlerini İzleyin

WhatsApp’nızda var olan kişileri WhatsDog yardımı günlük hareketleri ile alakalı raporları alabilir ve her an izleyebilirsiniz.

Anlık mesajlaşma hizmeti sunan WhatsApp, geçen aylarda tartışmalara konu olan okundu bilgisi gönderisi ile gündemi bayağı meşgul etmişti. Birçok çiftin arasında sorun oluşturan mavi tik için WhatsApp geri adım atarak kapatma opsiyonunu kullanıcısına sundu.

Okundu bilgisi ve son görülme zamanının gizlenebildiği uygulama her şeyin gizli olmayacağını WhatsDog adlı uygulama ile ortaya tekrardan koydu. Bu uygulama sayesinde belirlemiş olduğunuz arkadaşlarınızın WhatsApp’taki günlük hareketleri hakkında raporlar alabiliyorsunuz. Seçmiş olduğunuz arkadaşlarınızın WhatsApp’tan ne zaman çıktığını ve ne zaman çevrimiçi olduğu takip edebiliyorsunuz. Ayrıca belirlemiş olduğunuz arkadaşlarınız WhatsApp’ta online olduğu zaman uygulama size bildirim de gönderiyor. Takip etmek isteyeceğiniz veya sevdiğiniz kişilerin Whatsapp hareketlerini izlemeye yarayan Whatsdog uygulaması ile birçok arkadaşın ve çiftin arasında sıkıntılara yol açması bekleniyor.

Whatsdog Uygulaması Nedir?

WhatsDog takip etmek istediğiniz ya da sevdiğiniz kişilerin Whatsapp’taki hareketlerini ne zaman çıktığını, ne zaman çevrimiçi olduğunu, ne kadar çevrimiçi kaldığı ile alakalı bilgileri takip etmenize olanak sağlayan bir uygulamadır. WhatsDog takip edilen kişi veya kişilerin bilgilerini titreşim ve sesli uyarısı ile kullanan kişiye anlık ileti olarak sunar. Fakat başka kişiler tarafından engellenmiş olan kullanıcının o kişiyi takip etmesine olanak sağlamaz.

Whatsdog Uygulaması Nasıl İndirilmektedir?

WhatsDog uygulaması Google play üstüden ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamada var olan reklamları tamamen ortadan kaldırmak için 10 TL’lik bir tutar ödemek gerekir.

Whatsapp’daki Gizlilik Ayarlarımı Nasıl Düzeltmeliyim?

WhatsApp, gizlilik ayarlarında bulunan durumunuzu, profil fotoğrafınızı, son görülmeyi, okundu bilgisini WhatsApp kullanıcılarının göreceği biçimde otomatik olarak ayarlar. Uygulamada son görülmenizi paylaşım yapmazsanız, var olan diğer kullanıcıların da son görülme zamanlarını görmeniz mümkün değildir. Çevrimiçi olduğunuzda durumunuzu gizlemenizin mümkün atı bulunmaz. Bu ayarlarda değişim yapmak için WhatsApp – Menü Tuşu – Ayarlar – Hesap – Gizlilik ayarlarına gitmeniz yeterli olacaktır. Durumunuzu, profil fotoğrafınızı ve son görülme zamanınızı ayrı ayrı ayarlamanız bu menülerden mümkün olacaktır.

YORUM GÖNDER